הפעם הראשונה שלי עם זונה

מאז ומעולם הייתי נגד זונות! לא לא… אין לי שום בעיה עם נושא הזנות ואני לא ממש מתערב בשיקולים של אחרים או בבחירות שלהם, אבל לי אישית זה היה נראה מוזר לשלם כסף בשביל סקס. למען האמת, זה לא שיש לי בעיה אישית לשלם כסף תמורת סקס, אבל בתפיסה שלי זה היה נתפס כפראייר לשלם על משהו שאתה יכול להשיג בחינם, זה היה נראה לי בזבוז של כסף.

יום אחד, אחרי דייט בינוני עם בחורה, בזמן שהקפצתי את הבחורה הביתה, התקשר אליי חבר טוב ושאל אם אני נמצא במקרה בתל אביב. אמרתי לו שבדיוק הקפצתי מישהי הביתה ואני ברמת גן, יוצא משם לכיוון חולון, הביתה, והוא ביקש שאני אפגוש אותו באחד הרחובות בתל אביב, אז הגעתי לו שאני מגיע תוך 10 דקות (זה מה שהוויז אמר), כי אם חבר צריך אותי, אני מגיע.

כשהגעתי, הוא סיפר שגם לו היה דייט גרוע, וכששאלתי אותו מה הוא הולך לעשות, הוא אמר לי שהוא הולך לזיין, כדי להוציא משהו מהדייט הזה, ושאל אם אני רוצה לבוא איתו, כי יש איזה בית זונות ממש ברחוב שבו נפגשנו.

היה לי מוזר, ואמרתי לו – למה לשלם כסף על זיון, אם אפשר להשיג זיון בחינם, אז הוא שאל אותי פרטים לגבי הדייט שהיה לי. אמרתי לו שהיינו במסעדה בנמל תל-אביב, ושגיהצתי שם 180 שקל לא כולל טיפ, אז הוא שאל – אם אפשר להשיג זיון בחינם, למה שילמת 180 שקל לפני טיפ ואפילו לא זיינת?

האמת – אף פעם לא חשבתי על זה ככה, כי אחרי הכל – לפחות בבית זונות זה זיון בטוח וזה לא בהכרח יהיה יקר יותר מאשר ללכת עם הבחורה לפאב או למסעדה ולשלם עליה.

בקיצור, מאז החלטתי שלפחות בכל מה שנוגע לדייטים שאני מבין שזה לא הולך לשום מקום, אם לא השגתי סקס עם הבחורה בדייט, אני הולך לאחת מאותן דירות דיסקרטיות, כי אני עם זיון בטוח יצא!